Neziskové organizace

Kategorie
Obecné
Obecné TJ ČSTV Žernov
Žernov 120, 552 03 Žernov
Sbor dobrovolných hasičů Žernov
Žernov 112, 552 03 Žernov
Společnost Boženy Němcové, z. s.Péče o odkaz Boženy Němcové.
Družstevní 849, 552 03 Česká Skalice
Místní akční skupina Mezi Úpou a MetujíJedná se o venkovský mikroregion, jehož území se nachází v blízkosti hranic s Polskem a je obklopeno třemi významnými městy - Náchodem, Novým Městem nad Metují a Jaroměří. Součástí mikroregionu jsou tři města, na pomyslném středu Česká Skalice a na severovýchodní hranici pak Červený Kostelec a Jaroměř.
Třída T. G. Masaryka 80, 552 03 Česká Skalice
Z babiččina kapsáře o. p. s.Vytváření pracovních míst v obci pro osoby se sníženou pracovní schopností, vzdělávání zaměstnanců, obnova a rozvoj lidových řemesel, pomoc osamělým a starším občanům v obci, pořádání a tvorba jednorázových divadelních a jiných uměleckých projektů, podpora zájmové činnosti. Dobrá dědina, z. s.Seminární dům Dorotin dvůr, Klub maminek KOPRETINA, Miniškolka Mraveniště. Slouží komunitě v oblasti vzdělávání. Středisko volného času BájoPravidelná zájmová činnost, příležitostná a spontánní činnost, táborová činnost.
Husovo náměstí 3, 552 03 Česká Skalice
Společnost pro záchranu Babiččina údolíBrigády a úprava terénu, podpora cestovního ruchu, spolupráce při realizaci projektů jiných subjektů, pořádání kulturních akcí, realizace ekologických a osvětových projektů, informační činnost, vydávání propagačních a informačních materiálů.
Maloskalická 47, 552 03 Česká Skalice
Centrum rozvoje Česká Skalice, o.p.s.Provoz informačního centra, provoz vzdělávacího střediska Vila Čerych, dotační poradenství, pořádání kulturních akcí, ekologické aktivity
Křenkova 477, 552 03 Česká Skalice