Aktivní senior v květnu a červnu

09. květen 2018 - 02. červen 2018
Aktivní senior v květnu a červnu V rámci projektu Aktivní senior se můžete podívat na zajímavé akce či zajet na výlety.

Výjezd do K-Kozle 9.5.2018 – FESTIVAL ZDRAVÍ

Akce bude probíhat ve sportovní hale, bude zaměřena na zdravý životní styl s možností konzultace s lékaři, dietology, měření tuku apod. Budete si moct i trochu protáhnout tělo při aerobiku či zumbě. Dále se budete moci setkat s hráči úspěšného košíkářského týmu, vidět síň slávy, diplomy, poháry a trofeje.

 

Kulturní akce v Ratibořicích 25.5.2018 - MAJÁLES

Akce oslavující příchod léta v hudebně-tanečním programu „Majáles, toť jest Máj a Les“. Součástí je prohlídka ratibořického zámku, oběd ve stylovém prostředí Mandlu, procházka po zámeckém parku spojená s kávou a desertem a tvořivou dílnou s výrobou papírových kvítků.

 

Výjezd do Trutnova 2.6.2018 – Cirk-UFF

Cirk-UFF je mezinárodní festival nového cirkusu. Cílem festivalu je každoročně přivést do Trutnova to nejlepší z českého prostředí a předvést i progresivní zahraniční soubory, které určují směr vývoje současného cirkusu a pouličního umění. Vybraná představení se konají v Uffu, což je unikátní polyfunkční divadelní prostor. Další vystoupení se konají v šapitó u Uffa nebo na prostranství přímo před Uffem.

 

Je nutné se závazně přihlásit v Informačním centru v České Skalici (kapacita je omezena), kde zároveň získáte podrobný program nebo sledujte na www.barunka.org