ADVENT V RATIBOŘICÍCH

05. prosinec 2019 - 08. prosinec 2019

v Babiččině údolí

Během prohlídky adventně a vánočně vyzdobených interiérů zámku vás přijme paní kněžna. Zámečtí úředníci a služebnictvo vás seznámí s adventními a vánočními zvyky, které se dodržovaly na panském sídle v první polovině 19. století. Ve vstupní hale bude pro vás připraveno tradiční posezení se svařeným vínem, kávou, čajem a s bohatým sortimentem občerstvení. V Rudrově mlýně v Babiččině údolí vás obdobím Adventu a Vánoc na českém venkově provedou členové folklorního souboru Barunka. V budově vodního mandlu v sousedství mlýna se bude, jako každý rok, konat malý adventní trh, kde můžete posedět v hospůdce s tradičním sortimentem občerstvení. Na závěr můžete nahlédnout do „štědrovečerně“ vyzdobené babiččiny světničky na Starém bělidle.

Pořádá Správa NKP SZ Ratibořice ve spolupráci s Folklorním souborem Barunka z České Skalice.

Akce probíhá vždy od 9 do 16 hodin.

Vstupné na zámek 90 Kč, snížené 60 Kč, rodina 240 Kč. Děti do 6 let ve skupinách (MŠ) 20 Kč. Děti do 6 let v doprovodu rodičů zdarma. Vstupné do Rudrova mlýna 60 Kč, snížené 40 Kč, rodina 160 Kč. Děti do 6 let ve skupinách (MŠ) 20 Kč. Děti do 6 let v doprovodu rodičů zdarma.

Upozornění: Ve čtvrtek a v pátek pouze pro předem rezervované a objednané prohlídky!

Doporučujeme předchozí rezervaci i na sobotu a neděli pro jednotlivce!

Rezervace prohlídek pro skupiny i jednotlivce a podrobné informace na telefonním čísle 491 452 123 (pouze v pracovních dnech v čase od 7 do 14 hodin), mail ratiborice@npu.cz.