Tanzánie - SAFARI NJEMA Kniha od Jiřího Rosy. Kód zboží: PLU 1024
cena kus 198
OBJEDNAT
Jiří Georgo Rosa se narodil 5. 2. 1961 v Náchodě, půl života prožil v České Skalici a nyní žije v Červeném Kostelci. Vždy měl rád přírodu a četl cestopisy, což ho v roce 2010 společně s kamarádem Václavem Vincenzem Duškem přivedlo k první cestě do Afriky. Tanzanie, Keňa a Zanzibar mu učarovaly a začal se sem pravidelně vracet. Později se dověděli, že jejich kamarád, malíř Jan Skořepa, rozestavěl v masajské vesnici Mto Wa Mbu (Komáří řeka) školu. Seznámili se tak s další klíčovou postavou, ředitelem školy Meshackem Zakariou a aktivně se zapojili do dostavby. Aby Georgo podpořil své aktivity v Africe, začal společně s Vincenzem v České Skalici pořádat hudební festival Nasajem s Masajem. Vybrané peníze byly rozděleny nejen na dostavbu školy, ale putovaly i do sirotčince Majengo a nyní jdou do masajské vesnice Ngara Sero na severu Tanzanie.

Po první cestě do Afriky Georgo společně s Vincenzem napsali knihu Tanzanie - V zemi Masajů, která vyšla v roce 2013. Druhá kniha, Tanzanie - Safari Njema, zahrnuje povídky. "Jsou to příběhy odkrývající syrovější pohled na Afriku," říká autor Jiří Georgo Rosa. Kniha je doplněna desítkami fotografií a česko-svahilsko-masajským slovníkem.
Objednávka Udělejte si radost, nebo potěšte své nejbližší. Stačí jen několik rychlých kroků a Tanzánie - SAFARI NJEMA budou na cestě k vám.

Tanzánie - SAFARI NJEMA
cena celkem 198
posunutím doprava odešlete objednávku