Setkání v sedle aneb Dubenské ře(c)htání

18. září 2019
V loňském roce se na Farmě Dubno a v přilehlé přírodní rezervaci Dubno konalo první setkání milovníků koní a přírody. A protože akce sklidila samé pozitivní ohlasy, rozhodli se z ní pořadatelé udělat tradici.

Srdečně vás proto zveme na první (oficiální) ročník Dubenského ře(c)htání, které se uskuteční již o nadcházejícím víkendu.

Pro ty, kdo by se na místo konání chtěli dostat „po kopytech“, je už od pátka 20. září připraveno zázemí na Farmě Dubno. Program jako takový však vypukne až v sobotu 21. září, kdy se účastníci v 10 hodin vydají na společnou vyjížďku.

Akce však není určena jen koňákům, ale i široké veřejnosti všech věkových kategorií a kamarádům i obdivovatelům těchto vznešených zvířat, z jejichž hřbetu je údajně pohled na svět nejkrásnější.

Pokud sami koně nemáte, nevadí, i vy si sobotu přijdete na své. Od 14 hodin totiž na louce u pomníku Spícího lva v těsné blízkosti Farmy Dubno vypukne Dubenský Extreme Trail Horse. K vidění budou různá plemena koní i různé rychlostní a dovedností disciplíny. Vše vyvrcholí slavnostním vyhlášením výsledků.

Zajištěn je samozřejmě i večerní program – od 18 hodin se můžete těšit na posezení s živou hudbou k tanci i poslechu. Střecha nad hlavou je zajištěna, takže případné špatné počasí nemůže akci ohrozit. Chybět nebude ani něco dobrého snědku a bát se nemusíte ani o svůj pitný režim.

Těšíme se na vás!

Za pořadatele

Farma Dubno

Zdeněk Hovádek, 602 133 180

Kateřina Polášková, 734 581 027