Setkání informačních center Kladského pomezí

05. říjen 2018
V úterý 2. října se českoskalické informační centrum, stejně jako další infocentra z Kladského pomezí, zúčastnilo setkání s ostatními ,,íčkaři". Konference, kterou pořádala destinační společnost Branka, o.p.s., se uskutečnila v sále hronovského Jiráskova divadla.
Nejdříve se pracovníci informačních center zaměřili na zhodnocení letní sezóny a představení novinek. Poté pracovnice destinační společnosti Branka, o.p.s. zhodnotily letní sezónu z jejich pohledu, zároveň nastínily záměry do budoucna. Nic konkrétního prozatím nemůžeme prozrazovat, ale můžeme říci, že i v příštím roce se v Kladském pomezí rozhodně nudit nebudete!

Po skončení oficiální části setkání se pokračovalo do hronovského Muzea interaktivní zábavy Pod čepicí. Zde si pracovníci informačních center prošli s průvodkyní expozici, která letos nese název ,,Mikro x Makro". Pokud byste chtěli Muzeum Pod čepicí navštívit také, neváhejte - opravdu to stojí za to!

Informace o otevírací době muzea najdete na adrese http://www.muzeumpodcepici.cz/, případně se stavte do informačního centra v České Skalici pro letáček.


Autorem fotografií je Jiří Švanda.
Setkání pracovníků infocenter v Jiráskově divadle
Prohlídka Muzea Pod čepicí