Podzimní výstavy v Regionálním informačním centru v České Skalici

20. září 2018
Věděli jste, že si v Regionálním informačním centru v České Skalici můžete kromě informací pro turisty i místní občany, suvenýrů a dalších drobností, také prohlédnout některou z výstav, které se zde pravidelně konají? Rádi bychom vás s nimi seznámili a pozvali vás na ty probíhající či nadcházející.
Hned od začátku září je v informačním centru ke zhlédnutí – dá se říci již tradiční – výstava SVČ Bájo s názvem Kto sme – Kdo jsme, která nabízí výtvarná díla žáků ze SVČ Bájo Česká Skalice a slovenské ZUŠ Liptovský Hrádok. Tato výstava potrvá do 23. října.

Od 24. října do konce listopadu se poté můžete těšit na výstavu fotografií Jana Holého s názvem Česká Skalice před 100 lety. Zmíněné fotografie a pohlednice budou zobrazovat Českou Skalici tak, jak vypadala na konci 19. a počátku 20. století. Výstavu budete moci mimořádně navštívit i v neděli 28. října od 8:30 do 11:30 v rámci vzpomínkového programu oslav sta let vzniku Československé republiky.

Konec roku bude patřit připomínce několika důležitých výročí pro samotné infocentrum. V letošním roce tomu je již 20 let od založení informačního centra v České Skalici. Desetileté výročí slaví Regionální informační centrum pod hlavičkou stávajícího provozovatele, Centra rozvoje Česká Skalice. To si navíc připomíná 15 let od svého vzniku. Výstava bude připomínat všechna tato výročí.
Věříme, že jsme vás na výstavy nalákali. Bližší informace hledejte na webu www.ceskoskalicko.cz.


Těšíme se na vaši návštěvu.

Za Regionální informační centrum Česká Skalice
Bc. Sabina Šteľbaská