Nový rok, nový web

12. září 2017
Seznamte se s novinkami v informačním centru!

Pro Regionální informační centrum v České Skalici je rok 2017 přelomový. Do nového roku totiž vstupujeme s novými webovými stránkami www.ceskoskalicko.cz, což je regionální rozcestník, který bude sloužit nejen turistům, ale i Vám, občanům města a blízkého okolí. Součástí webu je i logo prezentující náš region pod značkou Českoskalicko.

Kromě nového loga a webových stránek jsme vytvořili také mobilní aplikaci Válka 1866, jež mapuje místa spojená s prusko-rakouskou válkou na Českoskalicku.

Všechny tyto aktivity jsou součástí projektu Rozvoj regionu Českoskalicko prostřednictvím posilování vztahu k místu, který v loňském roce podpořilo Ministerstvo pro místní rozvoj ČR.

V souvislosti se 150. výročím prusko-rakouské války jsme vytvořili vlastní sérii suvenýrů. Mnoha z Vás možná na stěně visí kalendář, který jsme vydali ve spolupráci s panem Petrem Tučkem, jemuž tímto ještě jednou děkujeme za spolupráci. V duchu oblíbených Babiččiných pohádek jsme vyrobili pohádkové pexeso.

Tímto výčtem však novinky v informačním centru nekončí – v našem sortimentu nově najdete například certifikované regionální výrobky značky Kladské pomezí či předprodej na akce Městského kulturního střediska v Červeném Kostelci. I v roce 2017 jsme připraveni zlepšovat naše služby na základě Vašich požadavků.

Děkujeme za Vaši přízeň i za podporu města Česká Skalice a těšíme se na Vaši návštěvu!