Informační centrum v České Skalici nabízí na podzim zajímavé předprodeje

16. říjen 2018
Pokud v průběhu podzimu zavítáte do Regionálního informačního centra v České Skalici, narazíte zde na několik zajímavých předprodejů. Nechte se inspirovat a nalákat na zajímavá představení a koncerty, která mohou být skvělým vánočním dárkem!
První probíhající předprodej se vztahuje ke koncertu Michala Prokopa a jeho kapely Framus Five. Koncert se uskuteční 16. listopadu v Kulturním domě Žďárky u Hronova. Vstupenky jsou k dispozici v ceně 260 Kč za kus.

Na Hronovsku ještě chvíli zůstaneme. V únoru, konkrétně 19. 2., do Jiráskova divadla zavítá Divadlo Sklep se svou populární hrou Mlýny. Vstupenky již nyní můžete zakoupit v českoskalickém informačním centru. Cena vstupenek se pohybuje od 350 Kč do 390 Kč.

Od 22. října budete mít možnost v informačním centru také zakoupit vstupenky na – dá se říci již tradiční – koncert Novoměstské filharmonie. Ta potěší vaše uši a zároveň pohladí na duši, a to v neděli 18. listopadu v prostorách českoskalické Sokolovny.

Mnozí z vás se také již jistě nemohou dočkat dalšího lednového přestavení cimrmanovců. Letos do náchodského Beránku zavítají s přestavením Vražda v salónním coupé. Na předprodej se můžete těšit už 6. listopadu. Neváhejte, vstupenky jsou vždy rychle rozprodány!

Do Beránku se vyplatí vyrazit i za koncerty. Například Václav Hybš s orchestrem přijede jako tradičně v předvánočním čase, a to 19. prosince. Předprodej začne 15. října. Dále stojí za zmínku koncert s názvem Vánoční kometa, na kterém 18. prosince zazpívá Petr Kolář s komorním doprovodem. Předprodej na Vánoční kometu začne 18. října.

Pár posledních volných vstupenek na vystoupení Václava Neckáře a Bacilů v Červeném Kostelci značí velký zájem o tuto akci. Pokud na 14. prosince nemáte jiný program, není nad čím váhat!

Pro informace o dalších předprodejích sledujte tento web.

Regionální informační centrum Česká Skalice sídlí na adrese Legionářská 33. Zakoupit zde můžete vstupenky prodejních sítí Ticketportal, Ticketstream, Ticket Art, Beránek, Kupvstupenku.cz, Městské kulturní středisko Červený Kostelec a Kulturní a informační středisko Hronov. Mimosezónní otevírací doba infocentra je Po – Pá 9 – 12, 12:30- 17; So 8:30 – 11:30.

Těšíme se na vaši návštěvu!